Hotel Amelie

Innowacyjna koncepcja, wysokiej jakości wyposażenie

Położony nieopodal centrum Landau w Nadrenii-Palatynacie na terenach dawnej Państwowej Wystawy Ogrodniczej Hotel Amelie przeszedł gruntowną przebudowę i w kwietniu 2019 roku ponownie otworzył swoje podwoje.

Przytulny hotel posiada cztery ekskluzywne apartamenty, każdy z aneksem kuchennym i prywatną sauną  oraz 18 pokoi dwuosobowych superior i trzy klasyczne pokoje jednoosobowe – wszystkie nowoczesne, wielkomiejskie i innowacyjne. Jak wynika z opisu na stronie internetowej jest to miejsce doskonałe „na nocleg, odzyskanie dobrego samopoczucia czy spędzenie urlopu”. Każde miejsce w hotelu – pokoje hotelowe, korytarze, jadalnia czy lobby musi być wyjątkowe i powinno mówić gościowi, że jest tu mile widziany i może liczyć na wszelkie wygody.

Szybka i skuteczna modernizacja

Projekt i realizację przebudowy hotelu powierzono firmie Republic of Contemporary.Design z Frankfurtu. Właściciele hotelu chcieli, aby był on był czymś więcej niż standardowym miejscem i oczekiwali innowacyjnego, nowoczesnego wielkomiejskiego domu. Ponieważ dr Eltahmash Israr, dyrektor generalny Design Concept Store, lubi w swojej pracy wykorzystywać produkty marki NOËL & MARQUET NMC, skontaktował się bezpośrednio z konsultantami firmy. W trakcie spotkań koncepcje zostały przeanalizowane i dopracowane.

Świat kreatywnego projektowania wnętrz

Utrzymanie wysokiego poziomu jest stałym wyzwaniem, ponieważ w branży hotelarskiej jest mało czasu na szeroko zakrojone działania modernizacyjne. Dzięki produktom NOËL & MARQUET można szybko i skutecznie projektować lub modernizować reprezentacyjne pomieszczenia. Wyroby firmy można wykorzystać do stworzenia unikalnych przestrzeni, które szybko poprawiają nastrój. Profile dekoracyjne są efektywnym elementem stylistycznym każdego pomieszczenia, niezależenie od tego, czy zostaną użyte jako ozdoby ścian lub sufitów, czy jako listwy przypodłogowe, czy będą bogato zdobione, czy o prostym wzorze lub pośrednim oświetleniu, profile dekoracyjne skutecznie prezentują styl każdego pomieszczenia. Ich wysokiej jakości podkład stanowi idealną bazę dla nieskazitelnego wykończenia malarskiego, a ich niezwykła dekoracyjność widoczna jest szczególnie w kontrastowych zestawach kolorystycznych.

Optyka i haptyka w 3D

Trójwymiarowe panele ścienne NOËL & MARQUET można wspaniale wkomponować w każdy styl aranżacji wnętrz i uzyskać kreatywne i różnorodne ściany. Panele stanowią idealną podstawę efektywnych designerskich rozwiązań projektowych. Można je stosować do dekorowania mniejszych powierzchni, jak również do projektowania całych ścian. Nadają się szczególnie do tworzenia selektywnych akcentów w pomieszczeniu. Ich trójwymiarowość powoduje, że wygląd ścian staje się szczególnie efektowny w połączeniu z akcentami kolorystycznymi.

Dowiedz się więcej o CUBE ARSTYL®