Ponadczasowa klasyka w nowoczesnym designie

Ta kolekcja paneli ściennych poszerza ofertę elementów charakteryzujących się subtelnymi kształtami, miękkimi konturami i widocznymi powierzchniami o silnym charakterze i osobowości.

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

Pobierz katalog Atmospheres

Odkryj całą kolekcję, wszystkie ważne informacje o produktach, inspirujące wnętrza i wiele więcej w naszym katalogu Atmospheres.

Pobierz tutaj

Odkryj niezliczone możliwości kombinacji paneli ściennych Atmospheres.

Haute Couture dla ścian

 • Canelé L & Canelé S 
 • Scuretto
 • Dorique 
 • Curve 
 • Ten panel ścienny z zaokrąglonym wzorem jest dostępny w dwóch rozmiarach. Do wykorzystania w duecie do stworzenia dynamicznej kompozycji lub samodzielnie dla bardziej stonowanej estetyki. Canelé odwołuje się w swoim stylu do modernistycznych wnętrz i skandynawskiej architektury.

  Odkryj Canelé L
 • Panel ścienny Scuretto nawiązuje do kamienia ciosanego i jego mineralnej struktury. Dzięki drobnym pęknięciom oferuje niemal nieskończoną różnorodność kombinacji, aby uzyskać nowoczesny efekt wykończenia.

  Odkryj Scuretto
 • Panel ścienny Dorique to reinterpretacja klasycznego motywu, choć doskonale pasuje również do współczesnych wnętrz. Pojawiające się naprzemiennie światła i cienie wzdłuż pionowych linii tworzą grę kontrastów i subtelnej geometrii.

  Odkryj Dorique
 • Nowy element ścienny Curve nawiązuje do naszego kultowego panelu Puzzle. Jego zaokrąglony kształt poszerza możliwości zabawy z formą, a tym samym pozwala na tworzenie oryginalnych geometrycznych wzorów. Może być używany samodzielnie lub w połączeniu z Puzzle. Curve to idealny panel ścienny do wprowadzenia graficznego i współczesnego akcentu do każdego wnętrza.

  Odkryj Curve

Profile wykończeniowe FL11 i WL10 zostały zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały z naszą kolekcją nowych paneli. FL11 został zaprojektowany jako listwa przypodłogowa lub profil wykończeniowy. WL10 umożliwia eleganckie łączenie kilku paneli, na przykład w przypadku instalacji o wysokości ponad 2 m lub połączeń takich, jakie praktykuje się z Canelé S i L.

Panele ścienne od koncepcji do produktu

Zajrzyj za kulisy naszej współpracy z belgijskim projektantem produktów, Bertrandem Lejoly, który pomógł nam stworzyć kolekcję paneli ściennych Atmospheres. W tym filmie dowiesz się o Bertrandzie jako projektancie, skąd czerpie inspiracje, jak wygląda jego życie w stolicy designu – Antwerpii oraz jak wymyślił projekty naszych ponadczasowych i uniwersalnych elementów dekoracyjnych FL11, WL10, Canelé, Dorique i Scuretto.

Obejrzyj tutaj

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"