Dlaczego profile oświetleniowe?

Światłem można nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę. Profile oświetleniowe marki NOËL & MARQUET idealnie się do tego nadają: dzięki diodom LED zaprojektujesz oświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz wybrać pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, sufitowym i ściennym. Skomplikowana instalacja podwieszanych sufitów nie jest już konieczna. Niech stanie się światłość!

Sprawdź nasze produkty

Idealne dla każdego

 • Sufit
 • Ściana
 • Podłoga
 • Umieszczone blisko sufitu pośrednie profile oświetleniowe mogą nadać ścianom dodatkową wysokość. W zależności od wysokości montażu, profile oświetleniowe mogą wywołać wiele efektów przestrzennych, które sprawią, że ściany będą wyglądały na większe, a pomieszczenia wydadzą się większe.

  Sprawdź nasze produkty
 • Profile oświetleniowe, poza zwykłym dodaniem jasności do pomieszczenia, mogą naprawdę przyczynić się do wyrażenia naszej kreatywności, szczególnie w przypadku instalacji ściennych. Profile oświetleniowe mogą zmienić każdą nudną ścianę w prawdziwą atrakcję pomieszczenia.

  Sprawdź nasze produkty
 • Światło wydobywające się z listew przypodłogowych pozwala na stworzenie swobodnej i przytulnej atmosfery w pomieszczeniu. Ponieważ światło świeci na poziomie podłogi, jego efekty pozostają dyskretne, ale mimo to mocno wpływają na nastrój wnętrza dzięki ciepłym i kojącym właściwościom.

  Sprawdź nasze produkty

Piękne gzymsy oświetleniowe

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"