Dlaczego gzymsy?

Stanowiące niezwykle eleganckie i estetyczne wykończenie ścian gzymsy pozwolą Ci przekształcić każdą przestrzeń. W zależności od wybranego przez siebie modelu i sposobu jego montażu możesz uzyskać dowolny efekt. Gzymsy pomogą Ci ukryć nieestetyczne przejścia, pęknięcia i mniejsze kable. Ponadto w niektórych z nich istnieje możliwość instalacji oświetlenia.

Sprawdź nasze produkty

Idealne dla każdego

 • Nowoczesny i prosty
 • Klasyczny
 • Oświetlenie
 • Czyste i minimalistyczne podejście z uporządkowanymi kształtami i teksturami. Gładkie linie, geometryczne kształty naszych listew nadają Twojemu pomieszczeniu artystyczny charakter.

  Sprawdź nasze produkty
 • Tradycyjny styl z krzywiznami i okrągłymi kształtami. Precyzyjnie wykonczone listwy, które nadają twojemu pomieszczeniu klasyczny charakter.

  Sprawdź nasze produkty
 • Stwórz wyjątkową atmosferę i otoczenie dzięki światłu. Profile oświetleniowe NOËL & MARQUET są idealne do kreatywnego projektowania z diodami LED. Światło bezpośrednie lub pośrednie, na suficie lub na ścianie. I stała się jasność!

  Sprawdź nasze produkty

Piękne gzymsy oświetleniowe

Room designer

Jakie efekty gzymsy, listwy lamperyjne i listwy przypodłogowe dają w pomieszczeniu? Room Designer oferuje szeroki wachlarz możliwości projektowania w 3D i pomaga w wyborze następujących elementów dekoracyjnych: Gzymsy, Listwy panelowe, Listwy przypodłogowe, Rozety, Twórcze wzory

Wypróbuj nasz konfigurator room designer

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"