Wyprodukowane w Belgii

Nawet dzisiaj, blisko 70 lat od założenia firmy, wszystkie elementy konstrukcyjne marki NOËL & MARQUET produkujemy w Belgii, w naszym zakładzie w Eynatten.

Dwa procesy produkcyjne - dwa rezultaty: jakość i styl

Pianki

Dbamy o szczegóły, dlatego tworząc bardziej wyszukane, trójwymiarowe elementy, korzystamy z aluminiowych form, w które wtryskiwana jest pianka poliuretanowa o dużej gęstości (ARSTYL®). W ten sposób powstają precyzyjne elementy konstrukcyjne: niektóre niezwykle dekoracyjne, inne nowoczesne i minimalistyczne. Ten sam proces wykorzystujemy do produkcji gzymsów FLEX, a także elementów dekoracyjnych (DOMOSTYL®), które mogą być instalowane także na zewnątrz.

Ekstruzja

W procesie ekstruzji (wytłaczania) polistyren o średniej i wysokiej gęstości przekształcany jest w lekkie (NOMASTYL®) lub wyjątkowo odporne elementy (WALLSTYL®). Ponadto wszystkie produkty wytwarzane w procesie ekstruzji są wodoodporne, w związku z czym można je bezpiecznie instalować w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Ich montaż jest ułatwiony, ponieważ są fabrycznie zagruntowane, a powierzchnie przeznaczone do klejenia zostały odpowiednio przygotowane już w procesie produkcyjnym. Bez względu na to, które elementy wybierzesz, nasze produkty nigdy Cię nie zawiodą. Inżynierowie, projektanci i pracownicy działu produkcji nie ustają w wysiłkach, by każdy produkt spełniał wysokie normy jakości marki NOËL & MARQUET. Ponad 70-letnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają produktom marki NOËL & MARQUET niepowtarzalność, wyjątkową atrakcyjność i najwyższą jakość.

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"