Design z charakterem

Wyraziste linie, wymowna architektura, klarowny design. Od odważnych rozwiązań i kontrastujących elementów do eleganckich wykończeń i monochromatycznych projektów – a wszystko to dzięki czerni. Niezależnie od otoczenia, niezależnie od stylu; nasza kolekcja BLACK pomaga tworzyć eleganckie, ponadczasowe i wyjątkowe wnętrza.

Odkryj nasz katalog

Subtelne skojarzenie światła i ciemności

Łączenie światła i ciemności. Łącząc ze sobą pozor nie przeciwstawne i wykluczające się koncepcje w jedną całość, nasze czarne profile oświetleniowe stanowią ucieleśnienie nowej hybrydy, która ubogaca wnętrza w niespotykany dotąd sposób.

IDEALNE DOPASOWANIE DLA KAŻDEGO

 • IL10 Black
 • IL11 Black
 • IL12 Black
 • FT2 Black
 • Linearny i uproszczony design listwy IL10 BLACK z jej delikatnym, czarnym, półmatowym wykończeniem pomagają stworzyć scenę dla projektów ściennych z nutką charakteru. Światło wydobywające się z gór nej części profilu podkreśla ściany i ich kompozycję. Naturalne materiały, takie jak dr ewno, beton czy asfalt, zyskują dodatkowy wymiar i zmianę perspektywy dzięki równoległemu źródłu światła przeplatającemu teksturowane powierzchnie. Jego prostota nadaje również profilowi pewną uniwersalność; zapewnia możliwość montażu w różnych kierunkach i na innych odcinkach ściany.

  Odkryj IL10 Black
 • Poprzez swoje geometryczne cechy, ostre, kanciaste wzornictwo, właściwości oświetleniowe i czar ne wykończenie aż do rdzenia elementu, model IL11 BLACK stanowi synonim stabilności i nowoczesności w zakresie projektowania listew. Dyfuzor zintegrowany z bokiem listwy zapewnia temu funkcjonalnemu, a zarazem dekoracyjnemu elementowi pewną uniwersalność, umożliwiającą uzyskanie różnych efektów świetlnych w zależności od sposobu montażu.

  Odkryj IL11 Black
 • Ten smukły i lekki profil oświetleniowy sprzyja kreatywnemu projektowaniu ścian i umożliwia łatwe rozprowadzanie światła wewnątrz pomieszczeń. Prawdziwa wartość tego elementu tkwi w jego prostocie, która zapewnia szereg możliwości zastosowania; IL12 BLACK można instalować na wszystkich częściach ściany, a nawet na meblach. Charakter ystyczne czarne wykończenie sprawia, że ten element jest r ównież chętnie wybierany przez osoby pragnące zapewnić przestrzeni dodatkowy dotyk ciepła i intymności.

  Odkryj IL12 Black
 • Sześcienna, wytrzymała i wszechstronna. FT2 BLACK stanowi połączenie minimalistycznego wzornictwa z nowoczesnym akcentem, dając w efekcie całkowicie czar ne wykończenie. Nieskomplikowany a zarazem sprawdzony design sprawia, że element ten nadaje się do każdego pomieszczenia w każdym typie wnętrza. Jako delikatny i zgrabny element, czarna listwa może pomóc stworzyć silne kontrasty z jasnymi ścianami lub wprowadzić subtelną równowagę do ciemniejszego otoczenia.

  Odkryj FT2 Black

Czarny dyfuzor pozostaje niemal niewidoczny przy wyłączonym oświetleniu LED, a po jego włączeniu tworzy zupełnie inny odcień światła. Absorbując większą ilość światła niż jego biały odpowiednik, czar ny dyfuzor emituje jednolite, łagodne światło, eliminując w ten sposób kontrast jasności z czarnymi profilami.

Profile IL10, IL11 i IL12 BLACK, wyposażone w czar ny dyfuzor, na życzenie mogą być również dostarczone z białym dyfuzorem dla osiągnięcia bardziej intensywnych i kontrastujących efektów świetlnych.

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"