Stwórz nowe Atmospheres – nowa kolekcja paneli ściennych NOËL & MARQUET

 W 2023 roku znacznie poszerzamy naszą ofertę o aż dwadzieścia nowości, w tym cztery panele ścienne „z charakterem”. Prawdziwe gwiazdy wśród nowości 2023 roku — panele ścienne Canelé S, Canelé L, Dorique i Scuretto to efekt harmonijnego połączenia tradycji i innowacji. Dostępne już teraz! Wszystkie nowe produkty można znaleźć u naszych pośredników sprzedaży.

Współczesna reinterpretacja wielkich klasyków

„Ważne było, abyśmy opracowali propozycję będącą nowoczesną interpretacją klasyki. Ważne było również, aby powstało coś naprawdę ponadczasowego”, wyjaśnia Bertrand Lejoly, projektant nowych paneli ściennych. Decydując się na pracę z elementami zapisanymi w pamięci zbiorowej, belgijski projektant  postawił w ramach tej kolekcji na reinterpretację znanych motywów architektonicznych w celu zaprojektowania ponadczasowych elementów dekoracyjnych, które pasują do wielu wnętrz. Od projektu do gotowego produktu, zajrzyj za kulisy naszej współpracy z projektantem, oglądając nasz film.

 

Canelé S + Canelé L

Zakrzywione wzory Canelé S i Canelé L przywołują charakter modernistycznych wnętrz i skandynawskiej architektury. Te dwa formaty o uzupełniających się wymiarach mogą być używane jako duet do tworzenia dynamicznych kompozycji ściennych lub pojedynczo, aby uzyskać bardziej stonowaną estetykę.

Dorique

Element liniowy Dorique, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do powierzchni kolumn typowych dla architektury starożytnej Grecji. Zainstalowane pionowo panele z pustymi rowkami podkreślają wysokość ściany i pozwalają zmienić postrzeganie przestrzeni.

Scuretto    

Panel Scuretto nawiązuje do kamienia ciosanego i znanej wszystkim jego mineralnej struktury. Dzięki drobnym pęknięciom oferuje niemal nieskończoną różnorodność kombinacji, aby uzyskać nowoczesny efekt wykończenia.

Projektując tę ​​nową kolekcję, dostrzegliśmy znaczenie oferowania produktów, które były nie tylko aktualne, ale także uniwersalne i innowacyjne w swoim zastosowaniu. Kładąc nacisk na modułowość i tworząc panele, które można łączyć, wymyśliliśmy elementy dekoracyjne o dużym potencjale. Każdy panel może być używany pojedynczo lub w połączeniu, tworząc niemal nieskończone rodzaje aranżacji. Zaprojektowany w duchu modułowości i personalizacji ten wyjątkowy system ścienny pozwala na zabawę proporcjami ściany, nadanie tekstury płaskim powierzchniom i tchnięcie duszy w każde wnętrze. Odkryj niezliczone możliwości kombinacji w naszym filmie.

Nowe profile kończące

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć zakres kreatywnych możliwości, oferujemy również dwa nowe profile kończące FL11 i WL10, opracowane specjalnie pod kątem paneli. Te dwa profile pozwalają na doskonałe wykończenie lub połączenie kilku paneli ze sobą, a także nadają się do bardziej graficznych kompozycji ściennych.

Znajdź wszystkie nowe produkty i wiele więcej w katalogu Atmospheres.

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"