Red Stone 7 – Modnyy butik

Moda jest częścią życia rodziny

Butik z artykułami modowymi położony w centrum Eupen (BE) stanowi spełnienie marzeń Anique Heuer. PANELE ŚCIENNE ARSTYL® NOËL & MARQUET w kwiatowe wzory nie tylko wywołują uśmiech na jej twarzy ale również stanowią ozdobę ściany za ladą.

„Moda zawsze była moją pasją”, mówi Anique Heuer. Zaczynałam od sprzedaży we własnych czterech kątach, które mieściły 2 przymierzalnie i salon sprzedaży.

„Wychowałam się w rodzinie mającej świadomość znaczenia mody. Moja babcia miała sklep z ubraniami, podobnie jak moja mama, moje kuzynki i kuzyni.” Mamy modę we krwi. „Taki sklep był zawsze moim marzeniem.”

Butik w samym sercu miasta

W 2018 roku Anique spełniła swoje marzenie i otworzyła butik w samym sercu Eupen. Nic nie pozostawiła przypadkowi, zaplanowała wnętrze oraz wystrój z wielką dbałością o szczegóły. W swoich poszukiwaniach zwracała szczególną uwagę na wystrój wnętrza i ostatecznie wybrała elementy wzornictwa firmy NOËL & MARQUET decydując się na panele ścienne ARSTYL® we  FLOWER.

Więcej informacji o FLOWER ARSTYL®

Moda spotyka się z aranżacją wnętrz

Belgijski projektant i architekt wnętrz Michaël Bihain oprócz kilku innych wyjątkowych paneli ściennych stworzył dla firmy NOËL & MARQUET ARSTYL® także serię FLOWER. Ze względu na trójwymiarową powierzchnię, światło i cień tworzą na nich imponującą inscenizację. Elementy kolekcji można stosować pojedynczo jako akcent optyczny lub w połączeniu z innymi panelami tworząc całościową koncepcję pomieszczenia i wyczarowując ciekawe efekty wizualne.

Anique zdecydowała się na całą ścianę w konwencji FLOWER. Dobry wybór, ponieważ kwiaty podkreślają elegancki urok butiku i umiejętnie przyciągają uwagę do lady. I nic dziwnego, że na twarzy Anique pojawia się uśmiech zadowolenia. Także i my jesteśmy zachwyceni interpretacją naszych designerskich elementów.

Zastosowane produkty: