BLACK – design z charakterem

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolekcję BLACK — nowe profile dekoracyjne ubrane w czerń z charakterem, na które składają się referencje IL10, IL11, IL12 i FT2 BLACK

Odwieczny trend czerni

Wyjątkowa, mocna i uniwersalna czerń to kolor, który naprawdę przetrwa próbę czasu. Wszechobecna w modzie, architekturze, designie i wielu innych dziedzinach, czerń może przyciągać uwagę swoją prostotą, dodając jednocześnie odrobinę elegancji i wyrafinowania.

Odkryj produkty

W doskonałej harmonii z armaturą sanitarną i elementami dekoracyjnymi czarne listwy przypodłogowe zapewniają subtelną równowagę kolorystyczną i wprowadzają bardzo estetyczny akcent.

Proste i uniwersalne przedmioty do dekoracji z charakterem

W tej kolekcji zaproponowaliśmy nową odsłonę produktów odznaczających się prostotą, wyraźną geometrią i minimalistycznym designem. W uniwersalności i prostocie profili tkwi prawdziwa siła tej kolekcji. Referencje IL10, IL11, IL12 i FT2 to profile z gładkimi, kanciastymi i uproszczonymi reliefami, co czyni je odpowiednimi do każdego wnętrza.

Grając kolorem i światłem, wykorzystując przestrzeń i głębię, schody te niemal tworzą złudzenie optyczne powstałe na skutek uderzającego kontrastu i kanciastego designu listwy IL11 BLACK.

Subtelne połączenie światła i ciemności

Dioda LED wyłączona/włączona z czarnym dyfuzorem

Referencje IL10, IL11 i IL12 BLACK są wyposażone w czarny dyfuzor, stworzony specjalnie dla tej kolekcji. Gdy światło jest wyłączone, czarny dyfuzor jest praktycznie niewidoczny, zapewniając estetyczne, czyste wykończenie. Po zapaleniu taśmy LED dyfuzor ma za zadanie równomiernie rozpraszać światło bez zakłócenia iluminacji, zapewniając tym samym łagodne, ciepłe i stonowane oświetlenie. Dla intensywniejszych efektów świetlnych i większego kontrastu czarne profile można wyposażyć również w białe dyfuzory.

Zainstalowana na poziomie podłogi listwa IL10 BLACK idealnie wpasowuje się w tę nowoczesną i uporządkowaną przestrzeń, w której sztuczne i naturalne źródła światła doskonale się uzupełniają.

Silne właściwości techniczne i środowiskowe

Profile BLACK charakteryzują się dobrymi właściwościami ekologicznymi. Wyprodukowane w 100% przy wykorzystaniu zielonej energii, profile te zawierają co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu i same w 100% nadają się do recyklingu. Podobnie jak wszystkie nasze listwy, listwy z gamy BLACK posiadają niemieckie oznakowanie ekologiczne „Blauer Engel” dla produktów niskoemisyjnych i nieszkodliwych dla zdrowia.
Wszystkie produkty z kolekcji BLACK można znaleźć u sprzedawców NOËL & MARQUET. Odkryj także nowy dedykowany katalog BLACK, dostępny — z możliwością pobrania — na naszej stronie internetowej.

Przejdź do katologu

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"