Salon firmowy Binckom Office Solutions

Efektywna praca ze stylem

Nowy salon wystawowy w Eupen (BE) jest imponującą demonstracją tego, co firma Binckom rozumie przez unikalne rozwiązania dla biur i miejsc pracy. Opierając się na swojej fachowej wiedzy, Binckom Office Solutions tworzy indywidualne rozwiązania i stylowe miejsca pracy.

Co sprawia, że miejsce jest dobre do pracy? Poza praktycznym i dobrym wyposażeniem ważną rolę odgrywa również trwałość zastosowanych materiałów. Ergonomia i dobre samopoczucie z pewnością zajmują poczesne miejsce w wykazie elementów niezbędnych w nowoczesnym i atrakcyjnym miejscu pracy.

Angeline Hayois, projektantka wnętrz w Binckom Office Solutions, wybrała do własnego salonu wystawowego elementy wzornictwa NOËL & MARQUET, które stylowo podkreślają atmosferę nowoczesnego biura.

Elementy zapewniające dobre samopoczucie w miejscu pracy

Jako wyroby producenta „z sąsiedztwa” produkty NOËL & MARQUET doskonale wpisują się w filozofię Binckom polegającą na współpracy, jeśli to możliwe, z regionalnymi dostawcami. Elementy dekoracyjnez oferty NOËL & MARQUET są produkowane w pobliskim Eynatten.

Panele ścienne RAY z kolekcji ARSTYL® z pewnością przyciągają wzrok. Romboidalny kształt poszczególnych elementów RAY pozwala na tworzenie różnorodnych układów geometrycznych. Dzięki nim można osiągnąć różne efekty – i to wszystko przy użyciu jednego tylko produktu. Można je stosować pojedynczo, poziomo, pionowo lub jako elementy konstrukcyjne i tym samym za każdym razem uzyskiwać zupełnie inny efekt. Dekoracyjne elementy ścienne można stosować do projektowania małych powierzchni lub całych ścian. Nadają się szczególnie do tworzenia selektywnych akcentów w pomieszczeniu.

Celowo zastosowany mocny wzór fugi zawsze wyczarowuje całkowicie nowy wygląd, dzięki czemu każdy projekt może zaoferować coś odmiennego. Nadające się do malowania lub lakierowania panele ścienne RAY można wspaniale łączyć z każdym stylem dekoracji wnętrz i tworzyć w ten sposób indywidualne, kreatywne i różnorodne wzory ścienne.

Przyjrzyj się bliżej RAY ARSTYL®

Efekt świetlny i odpowiednia listwa przypodłogowa

Listwa ścienna IL5 do oświetlenia pośredniego została zastosowana jak element wykończeniowy ścianyw połowie jej wysokości. Listwa ta, wraz z 4 innymi listwami utrzymanymi w tym samym stylu, otrzymała nagrodę Red Dot Design Award 2020, idealnie nadaje się ona do oświetlania akcentów na sufitachi ścianach.

Listwa FD2 WALLSTYL® została wybrana jako element wykończeniowy. Jak wszystkie inne listwy przypodłogowe, listwę FD2 można   pomalować na dowolny kolor i tym samym idealnie dopasować do ogólnej koncepcji. W przypadku dużych projektów listwa może zostać pomalowana na prawie każdy kolor z palety RAL lub NCS (od 500 metrów bieżących). Ze względu na dużą gęstość materiału listwa jest wstrząsoodporna, a nawet wodoodporna. To idealne wykończenie dla każdej podłogi.

Umiejętne łączenie i jednolita kolorystyka dają w efekcie perfekcyjny i stylowy wygląd wnętrza.

Dowiedz się więcej o Red Dot

Inspiracja i trendy w wymarzonych miejscach pracy

Binckom doradza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom i projektuje zarówno prywatne miejsca pracy, jak i biura firmowe. Doradza, jak właściwie wyposażyć wnętrza oraz zintegrować elementy przestrzenne z ponadczasowym wzornictwem. W ścisłej współpracy z wewnętrznym projektantem wnętrz wykorzystujemy nasze elementy wzornicze, tworząc stylowe miejsca pracy, w których każdy dobrze się czuje.