Witamy FL14 WALLSTYL® w rodzinie produktów w stylu cottage

W ofercie NOËL & MARQUET pojawiła się nowa listwa przypodłogowa FL14. FL14 to najnowszy dodatek do rodziny produktów w stylu cottage; kolekcji składającej się z produktów wyróżniających się jednym z najbardziej udanych wzorów naszej marki.

FL – z myślą o rodzinie

Pod względem wzornictwa FL14 prezentuje się identycznie jak jej rodzeństwo: listwy przypodłogowe FL1, FL2, FL17 WALLSTYL® oraz listwa kryjąca CF3 WALLSTYL®. Listwa FL14 wyróżnia się wysokością, gdyż mierzy 140 mm. Tym samym wypełnia wynoszącą 50 mm lukę, która do tej pory istniała pomiędzy listwami FL2 i FL17.

Nazwa tej rodziny pochodzi od jej unikalnego wzornictwa, które przywodzi na myśl urok i ducha tradycyjnych brytyjskich chat. Chociaż wzornictwo to sprawdza się w klasycznych wnętrzach, doskonale pasuje również do bardziej nowoczesnych stylów.

Charakterystyka produktu

Jak wszystkie pozostałe produkty WALLSTYL®, listwa przypodłogowa FL14 jest wodoodporna, co oznacza, że może być stosowana w pomieszczeniach o dużym poziomie wilgotności, takich jak kuchnie, a nawet łazienki. Lekki i łatwy w montażu profil posiada również warstwę podkładu, dzięki czemu można go od razu pomalować na wybrany przez siebie kolor. W 100% nadający się do recyklingu polistyren o wysokiej gęstości, z którego wykonana jest listwa, zapewnia również doskonałą odporność na uderzenia, gwarantując trwałość i długi okres użytkowania produktu.

Przyjazne dla środowiska elementy dekoracyjne

FL14, podobnie jak wszystkie inne listwy NOËL & MARQUET, posiada znak „Blauer Engel”. Jest to najbardziej znany niemiecki znak ekologiczny, potwierdzający, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Nasze listwy przypodłogowe to produkty niskoemisyjne, nie zawierające prawie żadnych substancji szkodliwych, więc można je bezpiecznie montować w pomieszczeniach mieszkalnych. Co więcej, produkcja listew odbywa się w Belgii przy wykorzystaniu w 100% ekologicznej energii i zamkniętych obiegów wody.

 

 

 

Wybierz swój kraj lub region, aby zobaczyć treści bardziej dostosowane do Ciebie.

Przejdź do "Noël & Marquet - International"