MADE IN BELGIUM

Nawet dziś, prawie 70 lat po założeniu firmy, produkujemy NOËL & MARQUET Elementy Dekoracyjne w Eynatten, w Belgii.
Dwa procesy produkcyjne – dwa rezultaty: jakość i styl.

Pianki

Dbamy o szczegóły, dlatego tworząc bardziej wyszukane, trójwymiarowe elementy, korzystamy z aluminiowych form, w które wtryskiwana jest pianka poliuretanowa o dużej gęstości (ARSTYL) w ten sposób powstają precyzyjne elementy konstrukcyjne: niektóre niezwykle dekoracyjne, inne nowoczesne i minimalistyczne. Ten sam proces wykorzystujemy do produkcji gzymsów FLEX, a także elementów dekoracyjnych (DOMOSTYL), które mogą być instalowane także na zewnątrz.

Ekstruzja

W procesie ekstruzji(wytłaczania)polistyren o średniej i wysokiej gęstości przekształcany jest w lekki (NOMASTYL)lub wyjątkowo odporne elementy (WALLSTYL) Ponadto wszystkie produkty wytwarzane w procesie ekstruzji są wodoodporne, w związku z czym można je bezpiecznie instalować w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Ich montaż jest ułatwiony, ponieważ są fabrycznie zagruntowane, a powierzchni przeznaczone do klejenia zostały odpowiednio przygotowane już w procesie produkcyjnym.
Bez względu na to, które elementy wybierzesz, nasze produkty nigdy Cię nie zawiodą. Inżynierowie, projektanci i pracownicy działu produkcji nie ustają w wysiłkach, by każdy produkt spełniał wysokie normy jakości marki NOËL & MARQUET.
Ponad 70 -letnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają produktom marki NOËL i MARQUET niepowtarzalność, wyjątkową atrakcyjność i najwyższą jakość.