Room designer

Jakie efekty gzymsy, listwy lamperyjne i listwy przypodłogowe dają w pomieszczeniu? Room Designer oferuje szeroki wachlarz możliwości projektowania w 3D i pomaga w wyborze następujących elementów dekoracyjnych:

 

  • Gzymsy
  • Rozety sufitowe
  • Listwy lamperyjne
  • Twórcze wzory
  • Listwy przypodłogowe
Do konfiguratora Jak to działa
PRZED PO Przesuń suwak
DZIEŃ NOC Przesuń suwak

WYBIERZ MIĘDZY 2 RÓŻNYMI STYLAMI

Nowoczesnym i klasycznym

Wolisz wnętrza nowoczesne czy klasyczne? Wybierz między dwoma różnymi stylami. Kolekcja NOËL & MARQUET pozwala Ci wybrać odpowiednie karnisze, listwy lamperyjne i listwy przypodłogowe, a także elementy dekoracyjne.

Wybierz swój styl

LUB
DALEJ

PRZED WYSTROJEM/PO WYSTROJU

JAKI EFEKT DAJĄ TE PRODUKTY?

Produkty można łatwo pokazać i ukryć za pomocą jednego kliknięcia. Odkryj, jaki wpływ produkty NOËL & MARQUET wywierają na pomieszczenie.

DALEJ
PRZED PO Przesuń suwak

ZMIEŃ KOLORY

JAK WYGLĄDAJĄ PRODUKTY W RÓŻNYCH KOLORACH?

Aby wirtualne wrażenia jeszcze lepiej odzwierciedlały indywidualną sytuację mieszkaniową, możesz nie tylko dostosować produkty NOËL & MARQUET do własnych potrzeb w zakresie kolorów, ale również zmieniać kolor ścian i sufitów oraz dopasowywać podłogi zgodnie z własnym upodobaniem.

Wybierz swój kolor

DALEJ

ATMOSFERA DZIENNA LUB NOCNA

Odkryj pomieszczenia w innym świetle

Co nie mniej ważne, konfigurator oferuje możliwość przełączania pomiędzy trybem dziennym i nocnym. Zobacz, jak projektowane pomieszczenia wpływają na Ciebie w świetle dziennym lub przy oświetleniu wieczornym. Funkcja ta daje szczególnie ciekawe efekty w połączeniu z profilami oświetlenia pośredniego.

DALEJ
DZIEŃ NOC Przesuń suwak

DODAJ OŚWIETLENIE

STWÓRZ WYJĄTKOWĄ ATMOSFERĘ

Jaki efekt daje gzyms przy oświetleniu pośrednim? W połączeniu z pomysłowym wzorem ściennym i jasną listwą przypodłogową przyciąga wzrok. Wypróbuj więc to i stwórz przytulną atmosferę przy pomocy oświetlenia.

Z oświetleniem czy bez?

LUB
DALEJ

3 RÓŻNE POMIESZCZENIA

BĄDŹ TWÓRCZY

Poruszaj się swobodnie po wirtualnym mieszkaniu i jego trzech wstępnie skonfigurowanych pomieszczeniach. Każdy pokój możesz zaprojektować zgodnie ze swoim gustem i spojrzeć na produkty NOËL & MARQUET pod dowolnym kątem.

Które pomieszczenie skonfigurować?

LUB LUB

MOŻEMY ZACZYNAĆ?

WYPRÓBUJ TERAZ

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM DOŚWIADCZENIEM

Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami podczas projektowania z Room Designer i przesłania nam swoich uwag!

Skontaktuj się z nami