PROJEKT REZYDENCJI

Bruksela, jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast w Europie, w którym mieszczą się instytucje europejskie. Przepiękne  budynki i okazały Grand Place z cudowną atmosferą. To tutaj możesz zobaczyć wyjątkową rezydencję niedaleko centrum miasta.

Starożytna część dworu CUBE INTERIORS wciąż odzwierciedla historię. Zamieszkana przez lekarza w 1905 r część starożytna została całkowicie odnowiona w 2011 r i do budynku został dobudowany nowoczesny aneks. Obecnie jest siedzibą pracowni architektów i projektantów mebli na zamówienie.

Tym, co czyni ten budynek tak wyjątkowym, jest kontrast między starożytną a nowoczesną częścią budynku. Geoffrey i Olivier połączyli elementy dekoracyjne NOËL & MARQUET z dziełami sztuki: ramy z listew panelowych podkreślające przepiękne obrazy, panele ścienne 3D  na suficie schodów, różnorodne listwy panelowe połączone razem, aby stworzyć wzór stalaktytów, listwy biegnące wzdłuż schodów, na ścianie i kontynuujące  swój bieg na sufitach, tak jak i wiele innych bardzo kreatywnych pomysłów.

Znajdziesz tam zarówno ozdobne, jak i nowoczesne gzymsy, listwy panelowe i przypodłogowe, które harmonijnie łączą się i tworzą ciepłą atmosferę w dekoracji wnętrz.

Więcej informacji na temat CUBE INTERIORS architects’ studio na www.cube-interiors.com.

Projekt wykonany z  NOËL & MARQUET www.noel-marquet.com

Architekt: OLIVIER & GEOFFREY MORETTI
Fotograf: Christian CHARLIER
Photo credits: NMC S.A.

Śledź naszą podróż na www.noel-marquet.com i w mediach społecznościowych:
www.facebook.com/noelandmarquet
www.instagram.com/noelandmarquet
www.linkedin.com/showcase/noelandmarquet

commodo id neque. dictum odio justo