NOËL & MARQUET na Milan Design Week 2022

Najważniejsze w branży designu wydarzenie zbliża się wielkimi krokami i nie opuścimy go za nic w świecie! W dniach od 6 do 12 czerwca globalna społeczność skupiająca się wokół designu będzie obecna na organizowanym we Włoszech Milan Design Week – wydarzeniu, w którym weźmie udział również NOËL & MARQUET.

Powrót do życia

W 2022 roku Milan Design Week powraca w całej okazałości – po raz pierwszy od początku pandemii. Przez okres jednego tygodnia na ulicach Mediolanu zaroi się od projektantów i architektów. Z całego świata przybędą zarówno osoby zawodowo związane z branżą, jak i jej pełni entuzjazmu miłośnicy pragnący poznać najnowsze trendy i odkrycia w sferze designu.

Tydzień pełen atrakcji

Głównym wydarzeniem Milan Design Week jest oczywiście Salone del Mobile, czyli największe i najbardziej renomowane targi meblowe i wyposażenia wnętrz. Ale na tym nie koniec. Targom meblowym towarzyszy Fuorisalone – seria wystaw i imprez rozsianych w różnych miejscach światowej stolicy designu, które nadają całotygodniowemu wydarzeniu wyjątkowy charakter. I to właśnie w ramach Fuorisalone NOËL & MARQUET weźmie udział w targach mediolańskich.

Zapraszamy na nasze stoisko

Stoisko NOËL & MARQUET będzie się znajdowało na wielofunkcyjnej powierzchni Archiproducts Milano przy Via Tortona 31, w modnej dzielnicy Tortona leżącej w południowo-zachodniej części miasta. W tym roku tematem przewodnim Archiproducts Milano jest „Future Habit(at)” – zagadnienie mające skłonić odwiedzających do refleksji na temat technologii i jej doświadczania oraz relacji między ludźmi a przedmiotami istniejącymi w ich przestrzeni życiowej.  To doskonałe wyzwanie i inspiracja dla wszystkich entuzjastów wydarzenia.

Produkty NOËL & MARQUET w całej okazałości

Wybrane produkty NOËL & MARQUET będą wystawiane i prezentowane w różnych miejscach budynku Archiproducts Milano. Znajdą się wśród nich między innymi nasze najwspanialsze profile, na przykład panele ścienne PYRAMID. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i zapoznania się z ofertą produktów NOËL & MARQUET na miejscu, w światowej stolicy designu, w czasie tego pasjonującego tygodnia.

O Archiproducts Milano

Przez cały rok budynek Archiproducts gości najbardziej wpływowe i najważniejsze w świecie architektury i designu marki. Na jego powierzchni organizowane są wystawy najwyższej jakości mebli, dekoracji, różnorodnych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia i innych elementów aranżacji wnętrz, które wpływają na najnowsze trendy w tej branży. Wraz z regularną wymianą prezentowanych tam wyrobów, przestrzeń Archiproducts zmienia się nieustannie. To nie tylko showroom, ale prawdziwe wielozadaniowe centrum, w którym organizuje się często imprezy, prezentacje produktów, sesje zdjęciowe, szkolenia i wiele, wiele innych.