NOËL & MARQUET: nowa marka premium dla profesjonalistów

NMC wyrusza w nową podróż. Belgijska firma wykorzystuje swoją nową markę premium, NOËL & MARQUET, aby podkreślić nowy strategiczny kierunek i wizję: odchodzi od bycia wyłącznie producentem listew i skupia uwagę na wyznaczaniu trendów w zakresie dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych.

NOËL & MARQUET reprezentuje dziesięciolecia doświadczenia w dziedzinie projektowania premium i oferuje gwarancję jakości, usług

i doradztwa na najwyższym poziomie: prawdziwa marka premium  dla profesjonalistów. Nowa marka i jasno skonstruowane portfolio odzwierciedlają to, co wyróżnia firmę i motywuje jej pracowników: doświadczenie i pasję do innowacji, projektowania, inspiracji, rozwoju i jakości.

Nowa marka łączy tradycję z nowoczesnością, aby zapewnić ekskluzywność.

Nowa tożsamość marki wyraża się w nowym wizerunku firmy, wraz

z nowym logo, ilustrującym wartości założycieli. To wizerunek marki, który charakteryzuje się tradycją i nowoczesnością w równych proporcjach. NOËL & MARQUET, wyraźnie komunikuje, że za tą marką stoją ludzie, którzy ją stworzyli.

Solidna wartość dodana dla użytkownika.

Nowe twierdzenie „Stwórz niepowtarzalną przestrzeń życiową” podkreśla istotę marki i oferuje użytkownikowi jednocześnie zachętę

i wyzwanie: „NOËL & MARQUET – elementy dekoracyjne” umożliwiają stworzenie wyjątkowych przestrzeni życiowych, które sprzyjają dobremu samopoczuciu. Nowy świat kreatywnych projektów wnętrz, inspiracja dla domu. Aby pomóc użytkownikom od samego początku poczuć się swobodnie z tą szeroką gamą produktów, wszystkie produkty są klasyfikowane zgodnie z ich obszarami zastosowania do sufitu, ściany, podłogi i produktów o dodatkowych zastosowaniach.

Niezależnie od tego, czy jest to styl nowoczesny, klasyczny czy ponadczasowy, minimalistyczny czy przytulny, zarówno w domu, jak

i przy projektach, NOËL & MARQUET oferuje innowacyjne rozwiązania do każdego wnętrza.

Rozwiązania, które mogą uczynić każde pomieszczenie czymś naprawdę wyjątkowym – dostosowując się do każdego gustu, wymagań i stylu. NOËL & MARQUET, kreatywna inspiracja do nowoczesnego i ponadczasowego projektowania wnętrz.

Zainspiruj się naszą ofertą dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych.

ut ipsum commodo dictum libero. mi,